Obsesja

Produktem opatentowanym przez Drukarnie Classic i i jedynym w swoim rodzaju jest ulotka OBSESJA. Jest to doskonały produkt pokazujący jak ze zwykłej kartki papieru, poprzez zastosowanie odpowiednich form łamania można stworzyć produkt reklamowy – ulotkę – przestrzenną z dziesięcioma stronami zadruku. Ulotka ta nadaje się doskonale do ekspozycji na wszelkiego rodzaju ladach, w gablotach czy na targach – i pozwoli pozostawić Państwa firmę na pewno na dłużej zapamiętaną. Ulotkę można oczywiście drukować w różnych formatach.

 

obsesja-ulotka2

Tradycyjne systemy reklamy przestają działać, spada sprzedaż. Zamiast spokojnie planować rozwój – Firma zaczyna walczyć o przetrwanie. Kolejne nietrafione decyzje podejmowane pod presją, to bardzo typowy dla naszego rynku obraz.

CO ZROBIĆ?

Nie ma jednej recepty na taki scenariusz. Naszą propozycją jest innowacyjność połączona z jakością, a ulotka OBSESJA jest tego przykładem. Posiada europejski patent, dzięki unikatowej formie złożenia i opracowania. Z prostej formy 2D przechodzimy w formę przestrzenną 3D. Dzięki temu to co jest w niej zawarte, może ukazywać się klientowi stopniowo, tworząc z nim interakcję. Za zwykłej dwustronicowej ulotki wykonaliśmy żmudną pracę, by na czterech zakładkach uzyskać po dwie strony. Co w końcowym rezultacie daje nam 10 stron !!!

  • W pierwszej zakładce – ukazujemy wizję, oraz misję naszej firmy.
  • W drugiej zakładce – przedstawiamy problem, jaki dziś spotyka wielu klientów, którzy nie mieli jeszcze z nami kontaktu.
  • Trzecia – to nasze rozwiązanie, wskazanych poprzednio problemów.
  • Czwarta – stanowi o korzyściach płynących ze współpracy z nami.

Resztę ujawnimy podczas  osobistej prezentacji. Umów się z nami office@classic.net.pl lub dzwoń 61 8600000

Dalsze korzystanie z witryny, oznacza że użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij