Marketing polityczny

Zajmujemy się komleksowym przygotowaniem kampanii wyborczych kandydatów na posła, prezydenta miasta, burmistrza czy wójta. Pracujemy także nad marketingiem osób indywidulnych. Kilkanaście lat doświadczenia pozwala nam kompleksowo zajmować się marketingiem w kampanii wyborczej. Mieliśmy przyjemność pogratulować jedenastu posłom, jednemu senatorom, trzem radnym sejmiku wojewódzkiego, prawie pięćdziesięciu radnym powiatowym (w tym pięciu starostom) oraz dziewiętnastu wójtom i burmistrzom.

WSPOŁPRACĘ Z KANDYDATEM, o ile to możliwe, zaczynamy wiele miesięcy przed wyborami. Na podstawie zebranych informacji i wywiadu tworzymy spójny wizerunek, który przedstawiamy wyborcom jeszcze przed kampanią wyborczą, a w czasie jej trwania dodatkowo go umacniamy. Staramy się zaakcentować najlepsze cechy kandydata, a te najbardziej kontrowersyjne przedstawiamy jako cechy pozytywne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zaprezentować wiarygodny i kompletny profil kandydata, który pozwoli mu pozyskać zaufanie wyborców. Ta część pracy nad kampanią jest dla nas najważniejsza – nawet największy budżet na promocję nigdy nie zrównoważy niewłaściwie sporządzonego profilu kandydata.

PROJEKT I TREŚĆ PRZEKAZU REKLAMOWEGO tworzymy przy współpracy z kandydatem i jego sztabem. Wszystkie informacje na temat kandydata, które ukazują się w czasie kampanii, przygotowywane są tylko i wyłącznie przez nas. To pozwala nam w pełni kontrolować selekcję informacji oraz jakość merytoryczną emitowanego przekazu reklamowego. Przygotowujemy też scenariusze do reklamy telewizyjnej i radiowej oraz projekty reklamy prasowej i internetowej, zajmujemy się również produkcją tych materiałów.

PROPONUJEMY SPOSOBY PROMOCJI zawsze zgodne zarówno z dynamiką kampanii wyborczej, jak i z jej budżetem. Wiemy, jak zróżnicowane bywają budżety kampanii wyborczych, dlatego zawsze dostosowujemy nasze działania do możliwości finansowych kandydata. Zawsze też przekonujemy kandydata do aktywnego uczestnictwa w kampanii. Często to jego czas, poświęcony na indywidualne spotkania z wyborcami, decyduje o wygranej znacznie bardziej niż kolejna wydrukowana reklama. Nieodzowna jest także aktywność w social media, która pozwala na bardziej zindywidualizowany kontakt zarówno z indywidualnymi wyborcami, jak i mniejszymi i dużymi ich grupami.

WIZERUNEK ZEWNĘTRZNY kandydata to równie istotny aspekt – taktownie doradzamy w zakresie ubioru, fryzury i autoprezentacji. Przygotowujemy i wykonujemy sesję zdjęciową.

KONTAKTY Z MEDIAMI prowadzimy w całości samodzielnie, przeprowadzając selekcję mediów lokalnych i regionalnych. Organizujemy też konferencje prasowe, przygotowując wszystkie informacje przekazywane mediom przez sztab kandydata.

Dalsze korzystanie z witryny, oznacza że użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij