Kalendarze dla Firm

Jak skutecznie podnieść świadomość firmy, dzięki kalendarzowi.

Mały szczegół, który podniesie świadomość marki, dzięki kalendarzowi.

Jeżeli chcesz podnieść świadomość marki wysyłając kalendarz do swoich klientów to dokładnie przyjrzyj się zdjęciu powyżej. Prezentuje ono przykład standardowego kalendarza, który jest wysyłany przez większość firm do swoich klientów.
Nie zdziwi Cię pewnie informacja, że nie da się wyróżnić spośród tłumu robiąc dokładnie to co tłum.

Jesteśmy stale zasypywani zbyt dużą ilością informacji, dlatego żeby zostać docenionym trzeba się dobrze wyróżnić.
To w jaki sposób się wyróżnić dzięki kalendarzowi? Odpowiedź jest banalna – podaruj im kalendarz, który będzie wnosił wartość do ich firmy, życia.

Nie pozwól wyrzucić swojego kalendarza do kosza!

Problem z większością kalendarzy jest taki, że nie są one wystarczająco wartościowe dla Twoich klientów na tyle, aby nie wylądowały one w koszu na śmieci. Niestety tylko Ty możesz stworzyć kalendarz, który będzie miał wartość dla Twoich klientów, ponieważ tylko Ty znasz ich potrzeby, cele, oczekiwania – w końcu je realizujesz.

Wiedząc o tym stworzyliśmy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Narzędzie, dzięki któremu stworzysz swój własny kalendarz od podstaw, a my dostarczymy Ci gotową wersję papierową prosto na adres Twojej firmy.

Gdy zaczniesz używać naszego narzędzia, wtedy stworzysz idealny kalendarz dla Twoich klientów i przestaniesz martwić się o marnowanie pieniędzy firmy, a zaczniesz widzieć, jak powiększa się sprzedaż w Twojej firmie.

 

Tworzenie kalendarza jest bardzo proste i szybkie:

Krok 1: Wybierasz format swojego kalendarza.
Krok 2: Wybierasz wygląd kalendarza.
Krok 3: Wgrywasz swoje własne zdjęcia, jakie mają pojawić się w kalendarzu.
Krok 4: Dodajesz swoje własne „święta” na kalendarzu.
Krok 5: Możesz również umieścić własne teksty na kalendarzu.
Krok 6: Wybierasz ilość i czekasz na natychmiastową wysyłkę.

 

Yyyy, a skąd będę wiedzieć, co umieścić na kalendarzu? Mamy specjalnie przygotowane dla Ciebie pomysły, które możesz zastosować od razu!
Przekażemy Tobie 3 pomysły, jakie możesz zastosować na swoim kalendarzu, wtedy przygotujesz skuteczny kalendarz i przestaniesz zastanawiać się, czy klienci go „chwycą”, a zaczniesz przyciągać klientów do firmy.

      1. Umieść na kalendarzu grafikę i tekst ukazujący, że troszczysz się o klienta i wspierasz go w realizacji jego celów.

      2. Możesz pokazać klientom np. ilu innych klientów obsłużyłeś w ciągu poprzedniego roku. Pokażesz w ten sposób, że można ufać Twojej firmie.

      3. Uzupełnij kalendarz świętami swojej firmy, dzięki temu będziesz przypominał o istnieniu Twojej firmy i pogłębisz relację pomiędzy firmami.

Zapomniałem również wspomnieć, że nasze kalendarze są produktowane z bardzo dobrej jakości papieru i druku, dzięki temu udowodnisz znów swoim klientom, że masz produkty najwyższej jakości!

Zapewne wiesz, że okres świąteczno-sylwestrowy powoduje dużą ilość zamówień – nie tylko w branży poligraficznej. Dlatego chcielibyśmy Ci uświadomić, że to ostatnia pora na stworzenie swojego kalendarza, gdyż nadmierna ilość zamówień zmusi nas do wyłączenia tego super narzędzia!

Dalsze korzystanie z witryny, oznacza że użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij