Dział introligatorni

Wyjątkowo szeroki zakres oferowany przez Drukarnie Classic obejmuje oprawę zeszytową ze zszywką płaską, lub oczkową, gwarantujemy profesjonalną obróbkę ulotek, nawet wielołamową. Mamy OBSESJĘ na punkcie reklamy, więc stworzyliśmy autorski projekt ulotki i opatentowaliśmy go. Obsesja bo tak się ona nazywa.

  • Sztancowanie wykonujemy na tyglu z ręcznym nakładaniem, przeznaczonym do niskich i średnich nakładów, oraz automacie do sztancowania z płaskim wykładaniem do wysokonakładowych prac.
  • Sklejarka do kartonów niezwykle wydajna pozwala nam wykonywać prace jako kooperant dla innych drukarń.
  • Stanowisko do oprawy klejonej, oprawy spiralnej, oprawy foto albumów, to kolejne atuty naszej firmy.
  • Bigówko – perforatorka  wykonuje w mgnieniu oka swoją pracę raz za razem bigując, lub perforując papier w miejscu, które wyznaczymy.
  • Nacinarka, wiertarka do papieru, złociarka, oraz szereg maszyn peryferyjnych umożliwiają profesjonalne uszlachetnianie i wykończenie pracy.

 

Dalsze korzystanie z witryny, oznacza że użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij