O nas

Szanowni Państwo
Chcielibyśmy Państwu przekazać jedną z maksym, która towarzyszy nam na co dzień w pracy.

„Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza. Wiedza jest ograniczona do tego co wiemy i rozumiemy. Wyobraźnia wpływa na cały świat i na wszystko co kiedykolwiek będzie znane i rozumiane” – Albert Einstein

Tworzymy z pasją…
Drukarnia Classic Sp. z o.o. istnieje na poznańskim rynku poligraficznym od 2011r. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Współpraca z Państwa firmą będzie dla Nas zaszczytem i szansą by pokazać Nasze produkty, pracę zaangażowanie i profesjonalizm.

  • Nietuzinkowe projekty
  • Wysoka jakość oferowanych przez Nas produktów
  • Kompleksowa obsługa
  • Terminowa realizacja powierzonych Nam zadań

Misją Drukarni Classic jest wydruk materiałów reklamowych i firmowych najwyższej jakości, realizując je zawsze w terminie. Wyznacznikiem naszego profesjonalizmu jest fachowe doradztwo personalne z zakresu poligrafii, pozytywne relacje z klientami, doświadczenie oraz ogromna wiedza.

Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego robimy wszystko aby nasi pracownicy czuli się częścią rodziny Classica.

Inni niż wszyscy !

Każdy tak może o sobie powiedzieć, ale czy to będzie prawdą? W naszym przypadku na pewno TAK

Zaangażowanie

Rzadko kiedy udaje się współpraca z rodziną – w naszym przypadku taki model działa! Szefowa Małgorzata Adamek i jej syn Maciej dają  przykład zaangażowania i pasji całej załodze. Nasze motto: „Kto chce – szuka sposobu, kto nie chce – szuka powodu” – Stefan Żeromski

Dlaczego Classic?

Dalsze korzystanie z witryny, oznacza że użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij